1. ETAPP – PEHMED OSKUSED XXI SAJAND
VANUS 7-8 AASTAT

Lühidalt kursusest

Meie eksperdid on välja töötanud ainulaadse õppeprogrammi, mis aitab teie lapsel arendada mitte ainult õppimiseks ja tulevaseks professionaalseks tegevuseks vajalikke oskusi, vaid ka sotsiaalseid oskusi, mis on meie ajal vähem olulised.

Kursuse raames õpib teie laps, kuidas meeskonnas töötada, otsuseid langetada, oma aega hallata, oma loovust arendada, avalikult esineda ja palju muud.

Lapsed saavad töövihiku! Et õppida lugema, kirjutama ja kindlasti kodutöid tegema.

Ja need väikesed, kes kodutöö edukalt täidavad, saavad preemiaks kassipoja kleepsud. Kes rõõmuga aitab kodus oma vanemaid, peseb hambaid, läheb õigel ajal magama, teeb ise õppetöid ja isegi koristab oma toa.

Uneta pole eesmärki, pole motivatsiooni!

Meie kogenud õpetajad kasutavad interaktiivseid õpetamismeetodeid, mis aitavad lastel õppida rõõmuga ja pingevabalt. Oleme loonud sõbraliku ja turvalise keskkonna, kus lapsed saavad vabalt oma mõtteid väljendada, küsimusi esitada ja meie meeskonna toetust saada.

“1. astme Soft Skills XXI sajandi” kursus on ideaalne valik vanematele, kes soovivad aidata oma lapsel saada edukaks ja enesekindlaks inimeseks. Kutsume teid oma lapse kursusele kirja panema ja andma talle võimaluse omandada oskused, mis on talle kogu eluks kasulikud!

Ärge jätke kasutamata võimalust parandada oma lapse tulevikku – registreerige ta juba täna “1. astme Soft Skills XXI sajandi” kursusele!

Gruppide ajakava eestikeeles saamiseks pöörduge meie tugiteenuse poole.

Tulge palun varakult, et jõuda õigeaegselt!